Dijital ve Ofset Baskı

İster az adet, ister çok adet farketmez !!! Siz dijital datalarınızı USB nize aktarın ve kahvemizi içmeye gelin. Kartvizit, broşür, folyo baskı, kanvas baskı vs.. baskı adına ne isterseniz… Siz, temiz ofis ortamında kahvenizi yudumlarken , biz profesyonel dijital baskı makinalarımızda baskı işinizi en kaliteli ve ekonomik haliyle çözelim. Köseleciler Magic Dijital Bursa’nın 90 yıllık öncü dijital baskı firmasıdır. Makine parkurumuz, kaliteli kadromuz ve sektördeki tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Ofset Baskı Matbaa

Ofset baskı bir sanattır…

Boyaların karıştırılmasıyla en doğru renk yakalanarak kağıda aktarılması ve en doğru baskıların yapılması bizim işimiz… Katalog, broşür, kitap v.s. kağıt üzerine istediğiniz her çözüm noktasında yanınızdayız.

Makine Parkurumuz

Profesyonel kadromuz, Xerox İgen 5 baskı makinamız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin dijital baskı ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetinizdeyiz

XEROX IGEN4

Digital Üretim Baskı Sistemi

Acil basılması gereken dokümanınız için; Saatte 6.600 A4 basabilme kapasitesi…

Düşük tirajlı basılacak dokümanınız için;

 – 1000 Adet basabilme kapasitesi…

Azami 36×57 cm ölçüsünde; 70 gramdan 350 gram kağıda kadar renkli ve siyah-beyaz baskılar…

Değişken data ve barkod özelliği, Mükemmel renklerle ofsete eşdeğer baskı, İnce çizgi işleme ve üstün renk gamı içi 600×600 dpi ve 8-bit derinliğe sahip çözünürlükte baskı alma kapasitesi,

Fantezi kağıda baskı özelliği; Opak – şeffaf etiket baskısı ve sonsuz medya tercihi

En Yaygın Uygulama Örnekleri; Broşür, Kitap, Katalog, El İlanı, Kartpostal, Davetiye, Kartvizit, Kullanım Klavuzu, Kitapçık, Bülten, Dergi, Pazarlama Dökümanları, Eğitim Notları, Afiş, Sertifika, Antetli Kağıt vb.