Hakkımızda

Biz Kimiz

4 Kuşaktır Hizmetinizdeyiz

Temelleri 1933 yılında İnegöl’de atılan Köseleciler firmamız ile yolculuğumuz yüz yıla yaklaşmaktadır. Deneyimimiz, nitelikli personelimiz ve  hizmet verdiğimiz sayısız kuruluşun dinamizminden güç alıyor ve değişimin her zaman bir adım önünde gidiyoruz. Bu vesileyle kurucumuz Mehmet Efendi, değerli büyüğümüz Kadri Köseleci ve firmamızı Bursa’da söz sahibi haline getiren markamızın kurucularından Can Köseleci’yi bize kazandırdıkları iş bilgisi ve vizyon için rahmet ve özlemle anıyoruz.

 

Köseleciler olarak  90 senelik geçmişimizde otelcilik, kırtasiye ve akaryakıt gibi sektörlerde faaliyet gösterdik. Firmamız 1998 yılında, İnegöl’de kırtasiye sektöründe faaliyet gösterirken o dönem için çok yeni bir teknoloji olan dijital baskı sektörüne yatırım yapmıştır. Bu sektörde 2000 yılında Bursa’da “Magic Copy” markasını hayata geçirdik ve markamızı gelişen makina parkurumuz ve bilgi birikimimiz paralelinde “Magic Digital Copy & Print Center” olarak kapsamımızı genişlettik. Bugün, sektörümüzde Güney Marmara’nın en geniş ürün çeşidi ve makine parkına sahip işletmesi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Halkla İlişkiler, Reklamcılık, Sosyal Medya Yönetimi, Medya İlişkileri ve Etkinlik Organizasyonu alanlarında faaliyet gösteren “Magic Ajans Bursa” markası ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Bugün ulaştığımız konumun temelinde, müşterilerimiz için eksiksiz ve zamanında çözümler sunan bir iş ortağı olmayı ilke edinen anlayışımız yer alıyor. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, nitelikli ve eğitimli personelimiz, yaratıcı grafik tasarım ekibimiz, başarılı uygulayıcı kadromuz ve sürekli yenilenen makine parkımız sayesinde sunduğumuz kalite ile müşterilerimiz için katma değer yarattığımıza inanıyoruz.

CAN KÖSELECİ
Prensibimiz

Ne mutlu ki sevdiğimiz işi, gücümüze güç katan ve sevdiğimiz insanlarla yapıyoruz.

Dijital ve Matbaa Baskı Çözümleri Kopyalama-Reklam-Grafik ve Ajans Hizmetleri- Kırtasiye-Plaket-Kupa-Madalya ve Promosyon Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirket

koseleciler-logo-web4 (1)

Müşterilerimizin ‘Çözüm Ortağı’ olmayı ilke edinen anlayışımız bugüne gelmemizde önemli rol oynamıştır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, her gün çoğalan bilgi birikimimiz, nitelikli-eğitimli personelimiz, yaratıcı grafik tasarım ekibimiz, başarılı uygulayıcı kadromuz ve sürekli yenilenen makine parkurumuzla ortaya çıkan kaliteli işçiliğimizle hizmet veriyoruz.

İşletmemiz Dijital Kopyalama ve Baskı Çözümleri İşletmeleri Derneği Üyesidir.

İletişim

© Copyright 2021 Köseleciler. All rights reserved