Hakkımızda

hakkımızda-portre

Biz Kimiz?

Ticaret hayatına 1933 yılında İnegöl’de başlayan Köseleci ailesi, bir asra yaklaşan ticari yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde giderek bugüne kadar farklı sektörlerde hizmet vermiştir.

Bu vesileyle, kurucumuz olan sevgili dedemiz Mehmet Efendi’yi ve bizi yetiştiren sevgili babamız Kadri Köseleci’yi rahmet ve özlemle anıyoruz.

Köseleciler – 1933 olarak;

Dünyada yeni gelişen dijital baskı sektöründe 1998 yılında yatırımlar yapmaya başladık. O günden bu yana, önce ‘Magic Copy’ ardından ‘Magic Digital Copy & Print Center’ ve ‘Magic Ajans’ markalarıyla Güney Marmara’nın en fazla ürün gamı ve makine parkına sahip bir işletmesi olarak, Bursa’da hizmet vermekteyiz.

Magic Digital Copy & Print Center  ve  Magic Ajans olarak;

Müşterilerimizin ‘Çözüm Ortağı’ olmayı ilke edinen anlayışımız bugüne gelmemizde önemli rol oynamıştır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, her gün çoğalan bilgi birikimimiz, nitelikli-eğitimli personelimiz, yaratıcı grafik tasarım ekibimiz, başarılı uygulayıcı kadromuz ve sürekli yenilenen makine parkurumuzla ortaya çıkan kaliteli işçiliğimizle hizmet veriyoruz.

Sevdiğimiz işi sevdiğimiz insanlarla yapıyoruz.

İşte sizin için yapabileceklerimizden sadece bir kısmı…

bina-foto-sayfas